29. URODZINY DIMASHA

24 maja 2023r. wszystkie fankluby Dimasha Kudaibergena świętowały 29. urodziny ukochanego artysty.

Oto życzenia od Dimash Kudaibergen Fan Club Poland :

“Dimash z okazji Twoich urodzin składamy Ci najserdeczniejsze życzenia! Niech każdy Twój dzień będzie pełen radości, miłości i szczęścia! Spełniaj swoje marzenia i z łatwością pokonuj wszelkie trudności! To niesamowite, jak miłość do Ciebie połączyła ludzi z całego świata! Dziękujemy Ci za to, że jesteś i że dzielisz się z nami swoim wspaniałym talentem. Wniosłeś tyle miłości, radości i szczęścia do naszego życia! Niech przyjemność tworzenia nigdy Cię nie opuszcza, a wena zawsze Ci dopisuje! Życzymy dużo zdrowia dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Już nie możemy się doczekać następnych koncertów i spotkania z Tobą!”

Do życzeń dołączony był bukiet 101 czerwonych róż, wraz z ekskluzywnymi czekoladkami. Prezent został dostarczony do domu rodzinnego Dimasha w Astanie.

Polski fanklub, w ramach świętowania urodzin ukochanego artysty, zorganizował również Akcję Charytatywną na rzecz Fundacji „Wspólnota Chleb Życia” siostry Małgorzaty Chmielewskiej.
Dzięki hojności polskich fanów udało się zebrać kwotę 4230 zł, za którą zakupiono leki dla Wspólnoty.

Fundacja „Wspólnota Chleb Życia” siostry Małgorzaty Chmielewskiej prowadzi w Polsce 11 domów dla ludzi bezdomnych, starych, chorych i matek z dziećmi, starając się stworzyć miejsce do godnego życia i umożliwić powrót do społeczeństwa. Fundacja walczy z barierami edukacyjnymi, na jakie napotykają dzieci i młodzież z ubogich rodzin, bezrobociem i wykluczeniem osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

To dzięki Wam akcja zakończyła się sukcesem!

Polscy fani również w Radiu Dimash świętowali urodziny ulubionego artysty.

Z tej okazji w Radiu Dimash nadawana była 3-godzinna audycja na żywo.
Podczas audycji była możliwość dodzwonienia się do studia, opowiedzenia o tym, za co lubi się i kocha Dimasha oraz wylosowania atrakcyjnych nagród związanych z fanklubem, Dimashem i Kazachstanem.
Byli goście, przepiękne torty, cudowna atmosfera i taneczna muzyka Dimasha.
Gratulacje, dla wszystkich szczęśliwców, którym udało się dodzwonić na antenę.