Koncert solowy Kuala Lumpur w Malezji

Koncert solowy Kuala Lumpur w Malezji
24 czerwca 2023r.

Przed koncertem Dimash został odznaczony medalem rektora City University Malaysia za wybitny wkład w sztukę sceniczną.

Zarząd City U Top Management, znakomici goście, społeczność Studentów City U uhonorowała światowej sławy Wokalistę, Kompozytora i Multiinstrumentalistę podczas ceremonii inauguracyjnej, która odbyła się 22 czerwca 2023 roku.

Medal Rektora jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień nadawanych przez City University Malaysia i jest kontynuacją długiej tradycji uniwersytetów o międzynarodowej renomie, które publicznie uznają wkład wpływowych osób w ulepszanie struktury społeczeństwa.

Nagroda jest przyznawana w uznaniu wyjątkowych osiągnięć zawodowych Dimasha oraz oddania, jakie wykazuje on dla swojego rzemiosła, pokory i zaangażowania w wykorzystywanie swojej muzyki i publicznego wizerunku jako platformy do pozytywnych zmian.

Preparty

Przywitanie Dimasha na lotnisku

Koncert

Koncert odbył się 24.06.2023r. w Axiata Arena

Siti Nurhaliza, jedna z najpopularniejszych malezyjskich piosenkarek, była specjalnym gościem na koncercie. Wykonała swój wielki przebój „Bukan Cinta Biasa” oraz tradycyjną pieśń „NIRMALA”.


Jednym z najbardziej wzruszających momentów koncertu w Kuala Lumpur było kiedy Dimash powiedział: „Oczywiście są wśród Was tacy, którzy słyszeli, że nieco ponad tydzień temu zmarł mój tata. Ten koncert był możliwy tylko dzięki Waszemu wsparciu. Tata nauczył mnie, że jak dałem słowo, to jestem zobowiązany dotrzymać swoje zobowiązanie, zawsze, w każdej sytuacji dotrzymać. Ale mimo to, jeśli ten koncert się udał, to tylko dzięki Wam.”

Źródło: Instagram @kudaibergenov.dimash ; www.dimashnews.com

Share